ТОВ “КРУП’ЯНИЙ ТІК”

Протягом 15 років займає одну з провідних позицій у сфері виробничої та господарської діяльності України. Весь цей час метою компанії є забезпечення споживачів високоякісними товарами та послугами.

Основні напрямки діяльності підприємства:

 • оптова торгівля зерновими, зернобобовими, олійними культурами та продуктами їх переробки як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках;

 • надання елеваторних послуг: прийом, зважування, сушіння, очищення, відвантаження зернових, олійних та бобових культур;

 • надання послуг зернового контейнерного терміналу;

 • надання транспортно-експедиційних послуг авто та залізничним транспортом.

 • ТОВ “Крупяний тік” є надійним партнером та досвідченим гравцем у сфері зернової торгівлі.

Компанія здійснює закупівлю та поставку кукурудзи, ячменю, пшениці, соняшника, жовтого гороху, проса (жовте та червоне), гречки, гірчиці (біла, жовта, чорна), коріандру, льону та ін.

Елеватор

(КРУП’ЯНИЙ ТІК)

Елеватор розміщений у промисловій зоні м. Кіровограда та має ємність 35000 т. Транспортно-комунікаційна доступність зерноскладу забезпечена наявністю автомобільних та залізничних магістральних та під’їзних колій.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Елеватор має такі потужності:

Прийом зерна:

800-1000 мт/добу з автомобільного транспорту;

420-520 мт/добу із залізничного транспорту.

+38 050 341 12 29

Відвантаження зерна:

600 мт/добу на автомобільний транспорт;

900-1000 мт/добу на залізничний транспорт.

+38 050 341 12 29

Сушіння зерна:

700-800 мт/добу.

+38 050 341 12 29

Очищення зерна:

300-400 мт/добу.

+38 050 341 12 29

Лабораторія

(ЕЛЕВАТОРА)

Ми працюємо із зразками зернових, олійних, кормових культур, рідин та інших аграрних сировинних товарів. Від відбору зразків на місці до лабораторних досліджень наші служби з вибіркового аналізу можуть допомогти вам:

 • Отримати необхідні дані для більш поінформованого прийняття рішень;

 • Швидко та компетентно ідентифікувати відомості з подальшим внесенням поправок;

 • Підтверджувати якість та діяти відповідно до вимог.

Оскільки ми використовуємо акредитовані методики вибіркового аналізу, ви можете покластися на точність та надійність наших результатів. І оскільки ми досліджуємо зразки, а не весь обсяг, ми зводимо до мінімуму ваші фінансові та часові витрати на контроль якості та інші види діяльності.

Випробувальна лабораторія виконує такі види аналізів відповідно до ДЕРЖСТАНДАРТУ:

 • Визначення попередньої вологості та натури за вологонатуроміром

 • Визначення вологості

 • Зерно-методи визначення загального та фракційного стану бур’янів

 • Визначення бур’янів та олійних домішок

 • Визначення склоподібності

 • Визначення кількостей та якості клейковини

 • Визначення білка (Інфратек 1241)

 • Визначення зараженості

ЗАТВЕРДЖЕНІ ТА АКРЕДИТОВАНІ ЛАБОРАТОРІЇ

Дослідження на вміст забруднюючих речовин, які виконуються в наших лабораторіях, відповідають найсуворішим нормам та стандартам ISO 17025 та ISO 9001:2008. Це свідчить про те, що наші послуги з проведення досліджень щодо визначення вмісту забруднюючих речовин та їх контролю відповідають найвищим галузевим стандартам.

ЯКІСНИЙ АНАЛІЗ ГМО НА ОСНОВІ ДНК В ЗРАЗКАХ НАСІННЯ

Це випробування проводиться для підтвердження відсутності чи наявності генетично модифікованого рослинного матеріалу у зразку насіння чи рослинної тканини. У його рамках використовується поєднання двох проб ПЛР, спрямованих на такі генетичні елементи: промотор вірусу мозаїки цвітної капусти (CMV)35S та термінатор NOS. За допомогою цього випробування можна виявити переважну більшість генетично модифікованих сортів рослин, які зараз перебувають у комерційному виробництві по всьому світу.

ЗАТВЕРДЖЕНІ ТА АКРЕДИТОВАНІ ЛАБОРАТОРІЇ

Щоб зберегти репутацію незалежного, чесного та новаторського експерта, при проведенні випробувань на ГМО наші лабораторії чітко дотримуються прийнятих правил, а також положень чинних стандартів ISO 17025 та ISO 9001:2008. Проводячи випробування, всі наші лабораторії використовують міжнародні методи, які перевіряються на придатність у кожній лабораторії. Щороку наші спеціалісти проходять перевірку кваліфікації.