КОТЕДЖНЕ МІСТО «ПОКРОВСЬКА ДОЛИНА»

За 25 км. від Кіровограда, на огородженій території 5 Га зведено 9 із 19 котеджів площею від 320м2 до 380м2 у трьох рівнях, із присадибною територією площею від 10 до 12 соток землі (держакти). Містечко розташоване на межі села Покровське, в екологічно чистій зоні, біля масиву соснового лісу та річки Аджамка, в руслі якої створено озеро, що розкинулося більш ніж на 1 гектар.

«ПОКРОВСЬКА ДОЛИНА» має власну автономну інфраструктуру, що набагато більше, ніж інфраструктура одного будинку. Комфорт та компенсацію віддаленості від ділового центру мешканцям «ПОКРОВСЬКОЇ ДОЛИНИ» створюють блага цивілізації – безперебійне енерго, водо, газо забезпечення, централізована каналізація, власна цифрова оптоволоконна АТС, що дозволяє забезпечити будь-яку кількість номерів та швидкісний інтернет.

Коттеджный городок Покровская Долина
Коттеджный городок Покровская Долина

ГОТОВНІСТЬ:

 • дев’ять будинків здані держ.комісії в експлуатацію (свідоцтва на право власності, держ.акти на земельні ділянки.);

 • дві будівлі, для підсобного господарства;

 • комунікації підведено до кожного будинку:

  – газова підстанція (середній тиск) – готовність 100%

  – електро підстанція (250 кВа) – готовність 100%

  – дві свердловини (80 м.) – готовність 100%

  – Телефонне постачання (оптоволокно) – готовність 100%.

 • реакреаційна зона:

  – дитяче містечко – готовність 100%

  – спорт.майданчик – готовність 100%

  – водоймище площею 1 га.(зариблений) – готовність 100%

  – електро.водопостачання – готовність 100%

  – паркова зона – готовність 100%.

Земля загального користування у власності кооперативу.

Котеджі побудовані з виключно натуральних та екологічно чистих матеріалів. Енергозберігаючі вікна та двері. Половину території міста складають паркові зони відпочинку.

Доріжки для прогулянок вздовж озера, облаштовані альтанки, із сільською піччю, мангалом та коптильнею, а дитячі та спортивні майданчики дозволяють його мешканцям з користю проводити вільний час.

Безпека мешканців та їхнього майна забезпечуються цілодобовою охороною території, огорожею по периметру, пожежно – охоронною сигналізацією, патрулюванням працівниками професійної служби безпеки.

Кожна садиба забезпечена необхідним комплектом технічних та правових документів.

Комплекс може бути використаний під дитячий профілакторій, реабілітаційний центр, пансіонат, базу відпочинку, SPA-центр, а також підійде під будь-які промпроекти.