• 1991р. Поєднання з корпорацією «Солде» групи молодих «малих підприємств» та створення бізнесів більш ніж у 10 напрямках. Найефективнішими через 5 років виявилися компанії зернової торгівлі.

 • 1997г. Корпорація «Солде» разом із корпорацією W.J. Export-Import засновують спільне підприємство. Початок співпраці з великим міжнародним трейдерами, що дозволило здійснити програму створення власної бази зерноприймальних та зернопереробних підприємств.

 • 1998-1999г.г. Введено в експлуатацію зерноперевалочну базу в Новоукраїнці (річний оборот зерна понад 50 тис. тонн) та завод з переробки круп у місті Кіровоград.

 • 2003г. У зв’язку із відходом українського ринку корпорації W.J. Export-Import, компанія “Солде-Грейн” реорганізується в холдинг “Хлібодар”. Холдинг «Хлібодар» активно продовжує реалізацію стратегічної програми щодо розширення своєї присутності на регіональному та всеукраїнському зерновому ринках.

 • 2003г. Введено в експлуатацію завод із виробництва круп. Введено в експлуатацію сертифіковану лабораторію з аналізу якості продукції, що випускається. Окремі види зернової продукції (ячна, перлова крупа та пшоно) за обсягами виробництва та реалізації займають 2-3 місце в Україні. Прагнучи підвищення ефективності виробництва, холдинг «Хлібодар» продовжує створення виробництв, взаємозалежних у єдиний технологічний ланцюжок руху зернотоварної продукції.

 • 2004г. Холдинг «Хлібодар» придбав Елеватор ємністю одноразового зберігання понад 30 тис.т. з повним комплексом з приймання, переробки, зберігання та перевалки зернових та олійних культур, з автомобільною та залізничною розв’язкою. Розташований у промисловій зоні м. Кропивницький, на земельній ділянці 9,4 га, налічує 17 складів різного типу, площею близько 17 тис. кв.м. На площах елеватора введено в експлуатацію сертифіковану лабораторію з аналізу якості сільськогосподарської продукції, що приймається.

 • 2007г. Будівельною компанією ТОВ «РАПІД БУД», що входить до холдингу «Хлібодар», розпочато будівництво котеджного містечка “Покровська долина”, що знаходиться за 12 км. Містечко розташоване на межі села Покровське, в екологічно чистій зоні, біля масиву соснового лісу та річки Аджамка, в руслі якої створено озеро, що розкинулося більш ніж на 1 га. На огородженій території 5 га зведено 9 із 19 котеджів, з повним пакетом комунікацій, площею від 320 м2 до 380 м2 у трьох рівнях, із присадибною територією площею від 10 до 12 соток землі з держ. актами на кожну ділянку.

 • 2008г. Введення в експлуатацію у м. Кіровограді по вул. Миру, 64-ти квартирного житлового будинку.

 • 2009г. Введення в експлуатацію у с. Покровське, Кіровоградського району свинокомплексу на 3000 голів. Для забезпечення безперебійного технологічного процесу вирощування свиней на базі заводу з переробки круп було створено власне комбікормове виробництво потужністю до 35 тис. тонн кормів на рік.

 • 2011г. Холдингом «Хлібодар», у промисловій зоні м. Кіровоград, придбано Логістичний Центр / Контейнерний Термінал з перевалки зернових понад 30 тис.т, з повним комплексом з приймання, переробки, зберігання та перевалки зернових та олійних культур, з автомобільною та залізничною розв’язкою , з можливістю зберігання зернових та олійних культур у Big Bag.

 • 2013г. Введення в експлуатацію у м. Кіровограді по вул. Гагаріна ЖК на 60 квартир.

 • 2019г. Введено в експлуатацію заводу з переробки сої потужність (холодного віджиму) 1200т/місяць по сировині. Введено в експлуатацію сертифіковану лабораторію з аналізу якості продукції, що випускається. Вихід ринку експорту.

Наслідуючи загалом виправдану стратегію створення технологічно взаємопов’язаних виробничих підприємств та поєднуючи виробничу діяльність з комерційною, група компаній «Хлібодар» працює і сьогодні.